Prva liga: Odigrane su utakmice 6. kola
Napisao/la
04.01.2015.

Ove subote su u dvorani Valbruna odigrane utakmice 6. kola Prve lige u kojem je postignuto ukupno 32 pogodka. Utakmice sa puno rezultatske neizvjesnosti u kojoj su Jovanotty i Ruvignisi odigrali izjednačeno a Batel i Gauchosi slavili su sa jednim golom razlike.

Rezultati:

JOVANOTTY PRINČEVI - RUVIGNISI DP 3 : 3

PALADA - BATEL 2 : 3

SOŠIĆI - GAUCHOSI 2 : 3

ZELENI ČAJ - BALJANI 03 4 : 2

BARBIERI - NK ROVINJ 7 : 3

Kažnjeni igrači: Mravunac (3), Macan (1)

ZML: Odigrane su posljednje utakmice u 2014. godini
Napisao/la
30.12.2014.

Ovog su vikenda odigrane posljednje utakmice zimske malonogometne lige u 2014. godini. U petom kolu Prve i veteranske lige postignuto je ukupno 66 pogodaka a nakon 5 odigranih utakmica tek su dvije momčadi bez ijednog poraza, Maslina Block Bar u konkurenciji veterana i Jovanotty Prinčevi u 1. ligi.

Rezultati 5.kola Lige Veterana:

BALE VALLE - STARI GRAD 1 : 5

TELBA - BATEL 2 : 3

BARBIERI ' 99 - SOŠIĆI 3 : 3

VK DELFIN - MASLINA BLOCK B 2 : 5

MLADI LAVOVI - TERI 2 : 1

MIRNA VALALTA - PINO BUDICIN 0 : 0

Rezultati 5.kola 1. Lige :

NK ROVINJ - ZELENI ČAJ 3 : 6

GAUCHOSI - PALADA 6 : 3

BATEL - JOVANOTTY PRINČEVI 3 : 5

RUVIGNISI Dream project - KANARINCI 8 : 0

BALJANI 03 - SOŠIĆI 1 : 4

 

 

 

1. LIGA: U pet  utakmica postignuto čak 36 pogodaka
Napisao/la
07.12.2014.

Ove je subote u dvorani Valbruna započela još jedna natjecateljska sezona zimske malonogometne llige na kojoj će snage odmjeriti 11 ekipa 1. lige i 12 veteranskih.

U odigranim utakmicama 1. lige, nogometaši Palade i Jovanotty Prinčevi su doslovno sa zvukovima sirene došli do sva tri boda.

U prvom kolu snage su odmjerili i nogometaši Rovinja, točnije kadeti pojačani trenerom Kesićem, Agronom Barlecajem, Davidom Modrušanom i Enisom Qosom koji su se susreli sa juniorima Kluba koji su ujedno i pobjedili rezultatom 5:4.

Ruvignisi su uvjerljivo slavili nad Baljanima (8:3) dok su Gauchosi poraženi od Batela rezultatom 4:2.

  

 REZULTATI 1. KOLO

1. LIGA 

Zeleni čaj 2-3 Palada
Barbieri 2-3 Jovanotty prinčevi
NK Rovinj 4-5 Kanarinci
Baljani 03 3-8 Ruvignisi/Dream p.
Gauchosi 2-4 Batel