Velika pobjeda Rovinja na gostovanju u Fažani

Napisao/la  Datum: 24.11.2014.

Važna tri boda osvojili su ovog vikenda rovinjski nogometaši na teškom gostovanju u Fažani kod ekipe Mladosti u sklopu 6. kola Međužupanijske nogometne lige. Rovinjci su pogotkom  19-godišnjeg Sebastijana Jokića slavili na rezultatom 1:0 a sama igračka drama trajala je do samog kraja susreta.

U utakmici punoj igračke agresive i dobrih poteza sretniji i spretniji bili su nogometaši Rovinja koji uz požrtvovnu igru nisu dopustili domaćinima da im 'otmu' zaslužena tri boda.Porečki sudac Željko Bunčić imao je pune ruke posla i nakon 90 minuta suseta u svojoj je bilježnici upisao tri žuta i čak dva crvena kartona i to kapetana Marijanovića u 84. minuti susreta zbog udaranja Manuela Novoselića te vratara Rovinja Starčića na samom kraju utakmice.

Ovom pobjedom Rovinjci su osvojili prva tri boda na gostovanju a već ove subote očekuje ih domaći ogled sa nogometašima Funtane.

FAŽANA - Igralište Oliva. Gledatelja: 80. Sudac: Željko Bunčić (Poreč) - 6. Pomoćnici: Pejkunović(Potpićan) i Kulaš (Mošćenička Draga). Strijelac: 0:1 Jokić (51’).

Žuti kartoni: Matić, Starčić, Marangon (Rovinj). Crveni kartoni:Marijanović (84’- udaranje protivničkog igrača), Starčić (90’- udaranje protivničkog igrača).

MLADOST: D. Perković 6,5, Jereb 6, Ljubešić 5,5, Peršić 6, Halilović 6, Bogdan 6 (od 46. Makić 6), Macan 6,5 (od 46. Nišević -, od 68. Hoxha 6), Valčić 6, Pavić 6, Marijanović5, Livović 6.

ROVINJ: Starčić 5, Marangon 6,5, Budicin 6,5, Sošić 7, Matić 6,5, Jokić 7,5, Mihajlović 6,5, Abuselyana 6, Gjurchinoski 6 (od 78. M.Perković -), T.Barlecaj 6 (od 46.Novoselić 6,5), A. Barlecaj 6 (od85. Ćosić -).