Seniori porazom okončali ligu

Napisao/la  Datum: 28.05.2018.

Tridesetu utakmicu, ujedno i posljednju odigrali su ovog vikenda nogometaši Rovinja koji su na trećem stadionu Valbrune ugostili nogometaše Vihora koji su slavili rezultatom 2:1.

Poveli su gosti u 28. minuti zgoditkom Mancea, da bi Adrian Pamić samo pet minuta nakon toga stvari vratio na mjesto, no onda u finišu susreta, kada su domaći nogometaši malo i pali sa snagom Brelih, koji je ušao samo nekoliko minuta ranije, postavlja konačnih 1:2.

U ovoj natjecateljskoj sezoni žuto-plavi Kanarinci osam pobjeda, sedam remija i 14 poraza što ih je u konačnici smjestilo na 12 poziciju prvenstve ljestvice. Također, u ovoj sezoni seniori su promjenili čak trojicu trenera, Zorana Peruška, Roberta Macana i u konačnici Matu Kukuruzovića.

Valja napomenuti kako će rovinjski nogometaši ovu sezonu pamtiti i po osvajanju Kupa Istarske županije ali i po brojnim promjenama u sastavu. Tko će iduću sezonu voditi seniori i također kakav će biti igrački kadar odlučit će Uprava prije samog početka priprema koji je na rasporedu već krajem srpnja.