Poraz seniora na Valbruni

Napisao/la  Datum: 26.03.2018.

Lošu utakmicu na domaćem terenu odigrali su ove subote seniori Rovinja koji su na Valbruni, u sklopu 18. kola Četvrte nogometne lige NS Rijeka, ugostili nogometaše Orijenta od kojih su poraženi sa 2:0.

Iako su žuto-plavi dobro krenuli u susret, prekretnica se dogodila u 26. minuti utakmice kada Rudela ne zabija 100-otnu prigodu i zatim gosti ubacuju u brzinu više što je rezultiralo pogotkom već osam minuta kasnije.

Goste je u vodstvo doveo iskusni Stjepan Mikulić u 34. minuti da bi točku na “i” ove utakmice stavio Luka Barišić početkom drugog dijela. Nakon toga “Kanarinci” kreću na sve ili ništa, ali ne uspijevaju značajnije ugroziti gol Hermana.

U idućem kolu naše Kanarince očekuje još jedno teško gostovanje, ovog puta u Hreljinu kod ekipe Naprijed.