Rovinj golovima Tankovića i Špiranca do pobjede u Viškovu

Napisao/la  Datum: 19.03.2018.

Vrlo vrijednu pobjedu i nova tri boda osvojili su ovog vikenda naši seniori koji su, gostujući u Viškovu stigli do 3:1 pobjede nad nogometašima Halubjana.

Nije dobro počelo za naše žuto-plave kanarince, nakon 53. minute igre domaćin je golom Vukelića poveo 1:0 no zatim 17. minuta kasnije, kapetan Doni Tanković pogađa za izjednačenje.

Samo tri minute kasnije, vodstvo igračima trenera Macana donosi iskusni Špiranac koji u 86. minuti stavlja točku na i za konačnih 3:1.

U idućem kolu naši seniori na Valbruni ugošćuju drugoplasiranu ekipu Orijenta.

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 18. KOLO – SUDAC: Dalibor Šušnjar (Klana)

HALUBJAN – ROVINJ 1:3 (0:0)
Strijelci: 1:0 Vukelić 53′, 1:1 Tanković 70′, 1:2 Špiranac 73′, 1:3 Špiranac 86′

Žuti kartoni: Bilić, Inić i Simčić (Halubjan)

HALUBJAN: Kukić, Bilić, Stanić, Srok (od 77. Juničić), Simčić, Inić, Brnčić (od 82. Bedenik), Štemberger, Vukelić (od 77. Begić), Šanjug, Majetić (od 66. Kovačić)
Trener: Mihael Majetić

ROVINJ: Cindrić, Ćosić (od 60. Kazalac), Matić, Pavić, Rojnić, Matošević (od 90. Marić), Rudela, Špiranac (od 90. Prgić), Tanković, Hoxha, Funčić
Trener: Robert Macan