Hat trick Kazalca za bod Rovinja u Fažani

Napisao/la  Datum: 11.11.2017.
Ludilo u Fažani. Nije prošlo ni dvadeset minuta a domaćin je nakon golova Valčića i Livovića iz najstrože kazne imao prednost od 2:0, koju je svojim prvim golom do poluvremena smanjio Kazalac.

U prvom domaćem napadu u drugom poluvremenu novi penal za domaće iz kojega je ponovno siguran Livović.

Ali “kanarinci” se nisu predavali pa su nakon dvostruke suradnje Matoševića i Kazalca došli u situaciju da Kazalac još dvaput poentira i donese na Valbrunu vrijedan bod.

“Opet smo se, kao i protiv Grobnika igrali igre “pojela žaba rodu”. Sakrili smo uspješno neke nedostatke, ali vrlo mali dio, a opet, s druge strane, najbolje moguće iskoristili preko Kazalca neke situacije za koje smo znali da će se otvoriti. Moram biti zadovoljan nakon osvojenog boda na vrućem terenu i čestitati dečkima na borbi koju su pokazali. Moglo je danas i bolje ali i lošije od ovoga” rekao je Peruško.

Rovinj: Cindrić, Rojnić, Bernobić, Tanković, Butući, Pamić S. (od 46. Stojanov), Pamić A., Rudela, Karlović K. (od 46. Matošević), Kazalac (od 90. Krošnjak), Karlović M. (od 46. Maružin)