Bod Rovinja protiv lidera

Napisao/la  Datum: 04.11.2017.
Borbenu utakmicu odigrali su danas Rovinj i Grobničan po teškom vremenu.

Domaći je trener iznenadio sa dva debitanta u momčadi od prve minute, 16-godišnjacima, braćom Karlović te sa stoperom Hasanbegovićem u veznoj liniji zaduženog za najopasnijeg gostujućeg igrača Linića, te pokušao na kartu iznenađenja zaskočiti lidera, što je umalo i uspjelo.

Prvi dio domaćin je imao više od igre i izražene prigode preko Kazalca, Hasanbegovića i slobodnog udarca Rudele, ali rezultat se nije mijenjao.

U nastavku prvu je prigodu iskoristio Kazalac i nakon kornera iz gužve doveo domaće u vodstvo. Nakon kojeg su stali.

Linić i Prtenjača okrenuli su domaće vodstvo a Kazalac je iz najstrože kazne u sudačkoj nadoknadi donio zaslužen bod domaćinu.

“Ne znam gdje smo bili od našeg vodstva do kraja utakmice. Nitko me ne može uvjeriti da je ovaj rezultat dobar. Ova je utakmica morala završiti 1:0 za nas a na kraju smo se opet sami pobijedili. Bod protiv ovakvog lidera je ravan porazu” rekao je Peruško.

Rovinj: Cindrić, Rojnić, Hoxha, Tanković, Pamić S., Hasanbegović, Rudela, Karlović K. (od 82. Maružin), Pamić A., Kazalac, Karlović M (od 58. Matošević)