Poraz mladih kanarinaca u generalki

Napisao/la  Datum: 20.08.2017.
U posljednjoj pripremnoj utakmici, koja je više bila revijalnog karaktera nego generalna proba, Medulin je zasluženo slavio na Valbruni sa 5:2.

Počelo je pogotkom gostiju u 17-oj minuti, a na 0:2 povisio je prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca Simeunović. Maružin je smanjio na 1:2, no samo minutu kasnije Jusić još jednom gađa Cindrićeve rašlje. U zadnjoj minuti poluvremena Matošević je smanjio na 2:3.

U nastavku trener Peruško je na travnjak poslao isključivo juniore i kadete pa su medulinci preko Kajtazija i Bubića postigli još dva pogotka za visokih 2:5

"Rekao sam još početkom tjedna pred posljednje dvije utakmice da ću maksimalnu priliku dati nadolazećem mlađem kadru jer me zaista više od rezultata interesiralo nešto drugo. Dobio sam odgovore sa kojima sam u globalu zadovoljan i sada se mirno možemo svi zajedno u miru posvetiti pripremi za prvo kolo" rekao je nakon zadnje pripremne utakmice, trener Zoran Peruško.

Rovinj (1 pol.): Cindrić, Ivanović, Rojnić, Hoxha, Butući, Pamić,
Paulinić, Rudela, Špiranac, Matošević, Maružin

Rovinj (2 pol.): Marić, Stojanov, Rojnić, Ban, Butući, Matošević, Paulinić, Karlović M., Krošnjak, Karlović K., Maružin