Svi na stadion: Posljednja utakmica seniora ove subote na Valbruni

Napisao/la  Datum: 02.06.2017.

Pred nogometašima Rovinja ove je subote na rasporedu posljednja utakmica ovogodišnjeg izdanja Međužupanijske nogometne lige. Na Valbruni gostuju nogometaši Nehaja iz Senja koji su izborili opstanak u ligi što znači da rezultatski imeprativ u vidu borbe za opstanak, neće biti ali trener Rovinja Zoran Peruško najavljuje borbu od samog početka.

''Krećemo odlučno u utakmicu od samog početka, siguran sam da će posljednja ovosezonska utakmica biti odličan motiv za sve igrače, tim više jer igramo na domaćem terenu pred našim gledateljima'' rekao je trener Peruško uoči subotnje utakmice koja započinje u 17:30 na Valbruni.

Nakon utakmice za sve članove i simpatizere Kluba, organizira se zajedničko druženje i gledanje finala Lige prvaka.