Odličan derbi na Valbruni

Napisao/la  Datum: 06.05.2017.

Dvjestotinjak gledatelja moglo je danas uživati u odličnoj predstavi koju su pružili Rovinj i Naprijed.

Utakmicu je pogotkom za vodstvo domaćina otvorio Kazalac već u drugoj minuti nakon odlične lopte Špiranca.

Otvorena igra tijekom cijelog susreta donijela je pregršt prigoda s jedne i druge strane, no, rezultat se promijenio desetak minuta prije kraja kada su gosti iz jednog domaćeg bloka i odbijene lopte izjednačili na konačnih 1:1.

"Ne znam koliko sam puta ove godine spomenuo, uz dužno poštovanje prema Pazinci i Rudaru, Naprijed je najbolja momčad ove lige. Bod protiv njih je velik. Bila je ovo utakmica na drugoligaškom nivou a mojim dečkima čestitam kao i Hreljanima na zasluženom bodu" rekao je trener Peruško.

Rovinj: Pavlić, Pamić, Šverko, Bilić, Hasanbegović, Baltić (od 75. Moscarda), Škiljan (od. 80. A. Gjurchinoski), Tanković, Špiranac (od 60. Vošten), Kazalac (od 55. B. Gjurchinoski), Matošević