Seniori doživjeli treći uzastopni poraz

Napisao/la  Datum: 29.04.2017.

U 24. kolu MŽNL Rijeka seniori Rovinja gostovali su u Otočcu gdje su doživjeli treći uzastopni poraz.

Razigrani domaćin koji se bori za opstanak zasluženo je na kraju slavio sa visokih 4:0. Premda Rovinjci nisu loše ušli u susret, i istoga kontrolirali, domaćin je nakon dva kornera već do poluvremena poveo 2:0.

U nastavku blijedo izdanje Rovinja. Osokoljeni domaćin je dominirao te na kraju sa još dva pogotka zasluženo uzeo tri vrijedna boda u borbi za opstanak.

"Teško je nešto pametno reći poslije ovog debakla. Najbolje je da se svi skupa pokrijemo po ušima jer rasprodajemo teško stečeni ugled" - rezigniran je nakon poraza bio rovinjski trener.

Rovinj: Pavlić, Stojanov, Hasanbegović, Bilić (od 70. Šverko), Moscarda, Škiljan, Tanković, Pamić, Bernobić (od 60. A. Gjurchinoski), Kazalac (od 46. Baltić), Matošević