Seniori zaustavljeni u četvrtfinalu Kupa

Napisao/la  Datum: 25.04.2017.

Na pazinskom gradskom stadionu, "kanarinci" su, unatoč dobrom otporu poraženi u 1/4 finalu Kupa od domaće Pazinke.

Počelo je stopostotnom prigodom Matoševića koji je iskoristio nesporazum pazinske obrane u prvoj minuti ali je bio neprecizan. Nedugo nakon toga Pamić pogađa gredu a vrlo brzo Pazinka to kažnjava sa dva brzopotezna pogotka. No, ipak do poluvremena, Bernobić smanjuje na 2:1.

U nastavku u obostrano otvorenoj igri sa puno prigoda i s jedne i s druge strane, najprije je Škiljan poravnao iz najstrože kazne, a pobjedu Pazinci nakon jedne kontre donosi Vale.

"Bili smo puno bolji nego posljednje dvije prvenstvene utakmice i to je jedino pozitivno nakon ovog poraza. U krizi smo, to je sada više nego evidentno. No, valjda će i toj neugodnoj situaciji u kojoj smo se našli doći kraj".

Rovinj: Pavlić, Pamić, Hasanbegović, Bilić, Šverko (od 46. A. Gjurcinoski), Baltić, Škiljan, Tanković, Špiranac (od 70. B. Gjurchinoski), Matošević, Bernobić (od 65. Kazalac)