Seniori sjajnom igrom do pobjede u Rijeci

Napisao/la  Datum: 04.03.2017.

U efikasnom izdanju "kanarinci" se s tri boda vraćaju iz Rijeke sa gostovanja kod Lokomotive koju su naši žuto-plavi svladali rezultatom 5:3.

Već u drugoj minuti Pamić je iz slobodnog udarca doveo Rovinj u vodstvo, no nakon toga u 20 minuta igrači Lokomotive nakon dva izleta pred rovinjski gol potpuno okreću rezultat i prelaze u vodstvo.

Do poluvremena B. Gjurcinoski nakon asistencije Špiranca ipak poravnava. U nastavku mala nesigurnost u rovinjskoj obrani dovodi domaćina u vodstvo. No, nakon toga "kanarinci" se potpuno bude i preko Pamića, Kazalca i Matoševića preokreću rezultat i zasluženo slave.

"Čudna utakmica. Prečudna. No, pobjedi nećemo gledati u zube. Idemo analizirati malo lošije periode igre i pripremiti se za subotnji dolazak Cresa" rekao je nakon susreta trener seniora, Zoran Peruško.

Rovinj: Pavlić, Pamić (od 85. Stojanov), Bilić, Tanković, Baltić, Škiljan, Vošten (od 46. Marinović), A. Gjurcinoski (od 75. Bernobić), B. Gjurcinoski (od 64. Kazalac), Špiranac, Matošević