Slovenski drugoligaš bolji od Rovinja

Napisao/la  Datum: 23.02.2017.

U posljednjoj oglednoj utakmici pred nastavak prvenstva, rovinjski su "kanarinci" poraženi od drugoplasirane momčadi druge slovenske nogometne lige Dob Roltek 1:4.

U utakmici sa dva različita poluvremena, u prvom dijelu Rovinj je bio "al pari" sa slovenskim drugoligašem, no u nastavku, puno opasniji bili su gosti.

Poveli su gosti iz jedne kontre, dok je izjednačio Škiljan iz jedanaesterca polovicom prvog dijela. Na odmor se išlo ipak uz prednost gostiju nakon što je Pamić napravio prekršaj unutar 16 metara a slovenski napadač Račić poentirao s bijele točke.

U nastavku od 70-te minute pa do kraja slovenska momčad postiže još dva pogotka i zasluženo pobjeđuje.

"Nema prigovora na pobjedu gostiju. Ona je zaslužena jer mi u drugom dijelu nismo bili na razini igre iz prvog poluvremena. Pripremni su ogledi iza nas, čeka nas još deset dana rada na uklanjanju nedostataka kako bi spremni dočekali prvo proljetno kolo".

Rovinj: Pavlić (od 46. Denić), Pamić (od 60. Stojanov), Šverko (od 60. Bernobić), Bilić, Tanković, Vošten, Škiljan (od 45. Marinović), A. Gjurcinoski, Špiranac (od 46. Matošević), B. Gjurcinoski