U golijadi seniori poraženi od Velog Vrha

Napisao/la  Datum: 09.02.2017.

Iako su kanarinci u prvom dijelu stvorili 5-6 prigoda koje su ostale nerealizirane, drugo poluvrijeme potpuno je u realizaciji pripalo gostima s Velog Vrha.

Poveli su gosti pogotkom sredinom prvog dijela da bi Bojan Gjurcinoski poentirao za 1:1 istekom poluvremena. U nastavku gosti preciznošću Rube u dva navrata iz velike udaljenosti odlaze na dva gola razlike, što anulira Bernobić i pet minuta prije kraja poravnava na 3:3. No, u posljednjih pet minuta još dva pogotka u mreži domaćina. Precizni su bili Kontošić i Macan.

"Previše smo toga promašili u prvom dijelu da bi ostali nekažnjeni. Ulazimo u novu eru, obzirom na posljednje odlaske i trebati će nam malo vremena da se sada posložimo. Čeka nas rad, i, bez obzira na ovaj težak današnji poraz, ne brinem pretjerano. Bolje sada nego za mjesec dana" rekao je trener Peruško.

Rovinj: Pavlić, Marinović, Šverko, Tanković, Moscarda, Baltić, Vošten, Škiljan, Gjurcinoski, Kazalac, Matošević (Marić, Butući, Špiranac, Bernobić, Grahovac)