Velika pobjeda i najbolja utakmica seniora na Valbruni

Napisao/la  Datum: 12.11.2016.

Najbolju utakmicu u ovoj sezoni odigrali su seniori u sklopu 12. kola MŽNL u kojem su na Valbruni ugostili fažansku Mladost nad kojima su žuto-plavi slavili rezultatom 6:2.

Započelo je gostujućim golom već nakon 40 sekundi igre no Kanarinci izjednačuju u petoj minuti pogodkom Maružina.

Već tri minute kasnije gosti pogodkom Valčića stižu do prednosti 2:1 koju drže do 18. minute kada Perković sa 11 metara pogađa za 2:2. Vodstvo Kanarincima u 37. minuti donosi Luka Matošević koji sjajno pogađa u suprotni kutkut gostujućeg vratara.

U drugom djelu susreta Rovinjci od početka stvaraju prilike prema gostujućim vratima što je urodilo plodom već nakon tri minute kada je Pamić sjajno ubacio iz slobodnog udarca a Bobić pogodio za 4:2.

Do kraja utakmice zabijali su Loren Maružin i Manuel Perković za visoku pobjedu Rovinja 6:2.

U idućem kolu Kanarinci gostuju kod ekipe Vinodola.