Uz odličnu igru seniori pobjedili Crikvenicu

Napisao/la  Datum: 05.11.2016.

Odličnu partiju i prikazanu igru pružili su Kanarinci na Valbruni u sklopu redovnog 11. kola Međužupanijske nogometne lige.

Iako su gosti poveli u 16. minuti, žuto-plavi ubacuju u brzinu više što se kapitaliziralo već u 32. minuti kada Baltić sjajno nalazi Špiranca koji glavom zabija za izjednačenje.

U nastavku Kanarinici motivirano i željni igre pritišću i prijete gostujućoj obrani što je iskoristio Špiranac u 56. minuti utakmice kada sa 18 metara preciznim udarcem pogađa za 2:1.

U 69. minuti utakmice nakon jednog prekršaja, Adnan Hasanbegovićciz slobodnog udarca prekrasno sa 30 metara zabija u samo rašlje gostujućeg vratara.

Do kraja utakmice Luka Matošević pogađa za 4:1 dok gosti iz jedanaesterca zabijaju za konačni rezultat 4:2. Dodajmo kako je trener Zoran Peruško i u ovoj utakmici dao priliku brojnim mlađim igračima koji su iskoristili trenerovo povjerenje. Spomenimo da je utakmica protiv Crikvenice bila ujedno i debi za 16-godišnjeg Paola Bernobića.