Rovinj remizirao kod Orijenta

Napisao/la  Datum: 17.10.2016.

U osmom kolu rovinjski su seniori gostovali na Krimeji. Već u prvom ozbiljnijem napadu preko Perkovića koji je fantastično zatresao mrežu ispod same prečke, Rovinj dolazi u vodstvo koje istekom prvog dijela svojim četvrtim ovosezonskim golom, nakon kornera glavom, udvostručuje Hasanbegović.

U nastavku mirna utakmica koju domaćin pokušava preokrenuti i ima više od igre, no Rovinjci se jako dobro brane. No, ipak u 82-oj minuti jedan centaršut iz slobodnog udarca vara rovinjsku obranu i završava u golu, da bi u petoj minuti sudačke nadoknade glavni sudac utakmice prestrogo dosudio jedan "domaćinski" penal, iz kojega je Orijent došao do boda.

"Kada imamo 2:0 u gostima i dobijemo ovakav izjednačujući pogodak, naravno da ne mogu biti zadovoljan. Ali isto tako, nikome od svojih igrača ne mogu apsolutno ništa zamjeriti. Odigrali su dobru utakmicu, veliki dio bili bolji suparnik, no, eto, Orijent se izvukao".

Rovinj: Pavlić, Pamić A., Hasanbegović, Pamić M., Moscarda (od 70. Cvijetić), Baltić, Tanković, Perković (od 89. Ćosić), Špiranac (od 76. Ruba), Maružin (od 90. Ćosić), Matošević (od 46. Vošten)