Domaćini slavili u bogatoj utakmici u Labinu

Napisao/la  Datum: 22.05.2016.

Sadržajnu i lijepu utakmicu odigrali su nogometaši Rudara i Rovinja u pretposljednjem kolu ovogodišnje MŽNL. Gledatelji su imali prilike vidjeti čak šest pogotka no nažalost, četiri u mreži žuto-plavih.

Poveli su domaćini u 33. minuti no Luka Matošević tri minute kasnije izjednačuje za 1:1. Nastavak utakmice donosi puno sjajnih poteza i dobre igre i upravo pritisak gostiju dovodi do vodstva. Ponajbolji u redovima Rovinja, 16-godišnji Luka Matošević iskoristio je grešku domaćeg igrača i sjajnim forom po lijevoj strani centrirao je na drugu vratnicu gdje Neven Špiranac rijetko viđenim volejem dovodi Rovinježe u vodstvo.

Slavlje Kanarinaca nije dugo trajalo jer već dvije minute kasnije domaćini izjednačuju za odlazak na odmor pri rezultatu 2:2. Do kraja utakmice, gosti su pogađali još dva puta, u 65. i 90. minuti utakmice za konačan rezultat 4:2.

U posljednjem kolu Rovinjci na Valbruni ugošćuju prvake ovogodišnje lige i novog trećeligaša, ekipu Jadana iz Poreča.