Najvažnija pobjeda seniora u ovoj sezoni

Napisao/la  Datum: 14.05.2016.

Najvažniju utakmicu lige odigrali su seniori ove subote na Valbruni gdje su ugostili fažansku Mladost koju su pobjedili rezultatom 3:2, čime su prekinuli dvomjesečni post.

Od samog početka susreta bilo je jasno kako će ovo biti jedna teška utakmica sa punom prekršaja, a upravo se jedan takav dogodio u četvrtoj minuti kada je gostujući igrač nakon udarca Matoševića laktom u glavu dobio direktan crveni karton.

No, iako su igrali sa igračem manje, gosti su ti koji su poveli u 11. minuti utakmice golom iz jedanaesterca a u 35. minuti gosti povisuju vodstvo na 2:0. Tada se Kanarinci bude i pogocima Špiranca u 40. i 44. minuti, odlaze na odmor rezultatom 2:2.

Trenutak odluke dogodio se u 50. minuti kada je Belli, nakon prekrašaja na Maružinu, pogodio sa dvadesetak metara za konačnih 3:2 i vrlo vrijedna tri boda. U idućem kolu, žuto-plavi gostuju u Labinu kod nogometaša Rudara.