Seniori i dalje ne znaju za pobjedu

Napisao/la  Datum: 30.04.2016.

Osam utakmica seniori ne znaju za pobjedu u ligaškom djelu natjecanja. Iako su motivirano ušli u utakmicu protiv Lokomotive, žuto-plavi su poraženi rezultatom 2:1.

Sjajan ulazak Kanarinaca u utakmicu rezultiralo je i ranim pogotkom. U šestoj minuti Rovinjci su svoju dominaciju na terenu okrunili prekrasnim pogotkom Danijela Cvijetića na asistenciju Špiranca. Iako su žuto-plavi dominirali u prvom djelu utakmice, gosti pogotkom Dragovića izjednačuju za odlazak na predah.

U nastavku umjesto da nastave sa dobrom igrom iz prvog djela, Kanarinci silnim napucavanjem ne uspjevaju ozbiljnije zaprijetiti gostujućim vratima što je, unatoč nekoliko sjajnih obrana Denića, rezultiralo primljenim pogotkom za konačnih 2:1.