Poraz seniora uz dobru igru

Napisao/la  Datum: 23.04.2016.
Bez Funčića, Sošića, Budicina i Ćosića Rovinj je, iako poražen na Lošinju odigrao sasvim solidnu utakmicu. Presudilo je na kraju iskustvo Jerneića i golgeterska forma Babića.

Dvije lijepe neiskorištene prilike, Špiranca i Perkovića, kažnjene su u posljednjim sekundama prvog poluvremena kada Babić neometan sa četiri metra donosi radost domaćinu.

Tek što se krenulo sa centra u nastavku Tankovićev udarac prolazi milimetrima uz vrata domaćina a u slijedećem domaćem napadu Jerneić udvostručuje vodstvo domaćina.

Slijedi greda Špiranca, izvanredna prilika Perkovića no domaći vratar iskazuje se u tim trenucima. I kako to inače bude, Babić sa 12-ak metara iskosa nakon samo nekoliko minuta od rovinjskih prigoda povisuje na 3:0.

Do kraja ipak počasni pogodak Rovinja postiže Špiranac.

Subota na Valbrunu s početkom u 17,00 donosi gostovanje Lokomotive.

Rovinj: Peruško, Pamić (od 65. Tanushi), Hasanbegović, Belli, Cvijetić, Marinović, Tanković, Perković, Špiranac, Matošević (od 80. Đonlić)