Najlošija utakmica seniora

Napisao/la  Datum: 16.04.2016.

Najlošiju utakmicu u ovoj natjecateljskoj sezoni odigrali su seniori ove subote na Valbruni. Bez obzira na minimalni poraz od Crikvenice (1:0) žuto-plavi su od samog početka loše ušli u utakmicu bez pravog pristupa istoj.

U prvih 45 minuta, Kanarinci nisu stvorili niti jednu izglednu šansu po golu gostujućeg vratara. U drugo poluvrijeme se također ušlo blijedo a igrači trenera Peruška bude se od 56. minute kada je isključen kapetan Rovinja Leandro Budicin zbog drugog žutog kartona.

Nisu se uspjeli ni složiti na terenu kada nogometaši Crikvenice iz jedanaesterca zabijaju za vodstvo a kasnije će se uspostaviti i za konačan rezultat i pobjedu Crikvenice.

Ovu utakmicu treba što prije zaboraviti i osvrnut se na ono što slijedi a to je utakmica četvrtfinala Kupa koja je na rasporedu u utorak od 16:30 u Funtani.