Pobjeda seniora u posljednjoj pripremnoj utakmici

Napisao/la  Datum: 21.02.2016.

U posljednjem pripremnom ogledu pred proljetni nastavak ligaškog natjecanja rovinjski su seniori ugostili na Valbruni fažansku Mladost i upisali novu pobjedu.

Unatoč puno boljoj igri domaćina u prvome dijelu, na odmor se otišlo sa početnih 0:0, bez neke velike prilike ni sa jedne ni sa druge strane.

Iako su u nastavku gosti bili ravnopravan a na trenutke i bolji protivnik, no bez velikih prigoda, Rovinjci su svoje dvije iskoristili na najbolji način i to dvama pogocima.

Najprije je Perković odlično proigrao Luku Matoševića, a majmlađi na terenu, rutinski je poentirao, da bi deset minuta prije kraja, najiskusniji na travnjaku, Neven Špiranac, odlično primirio jednu dugačku loptu te još ljepše polulobom postavio konačan rezultat.

Rovinj: Peruško (od 46. Denić), Stojanov, Hasanbegović (od 55. Šverko), Sošić (od 46. Perković), Funčić (od 46. Belli), Tanković, Pamić (od 60. Mataja), Matošević, Kazalac (od 46. Špiranac), Maružin

ROVINJ: Peruško, Stojanov, Funčić, Hasanbegović, Pamić,Maružin, Tanković, Matošević, Sošić, Cvijetić, Dam. Kazalac
(još su igrali: Denić, Šverko, Belli, Mataja, Perković, Špiranac).

MLADOST (F): Mudrić, Liović, Bobić, Vujčić, M. Bagarić, Stojanović, Halilović, Valčić, Racan, Ilić, Đerđaj (još su igrali: Cin-
drić, Kostešić, Tretnjak, T. Bagarić, Markić, Stojčević, Ljevar).