Rovinj - Veli Vrh 1:2

Napisao/la  Datum: 07.02.2016.
Još jedna dobra utakmica na Valbruni u kojoj su kod domaćina priliku dobili protiv Velog Vrha igrači sa dosad manjom minutažom.

Iako dominantniji  tijekom cijele utakmice, domaćinima je nedostajalo konkretnosti. Gosti su poveli u prvoj minuti golom Ćeranića koji je iskoristio nesporazum uže obrane, a u nastavku prvog dijela domaći su pokušavali preko Perkovića dvaput i Ćosića ali nekonkretno.

U nastavku Đonlić je poravnao nakon lijepe akcije no taj je rezultat kratko ostao obzirom da je Urošević iz slobodnog udarca poentirao i postavio konačnih Rovinj-Veli Vrh 1:2

Rovinj: Kazalac Dario, Stojanov, Šverko, Sošić, Đonlić, Marinović, Perković, Mataja, Matošević, Kazalac Damir, Ćosić (Peruško, Lovrić, Hasanbegović, Blažević, Tanushi)