Uvjerljva pobjeda seniora nad Rudarom

Napisao/la  Datum: 30.01.2016.
Seniori su na Valbruni odigrali još jednu pripremnu prijateljsku utakmicu i to protiv labinskog Rudara nad kojim su slavili rezultatom 4:1.

Unatoč tri izgledne prilike Davida Mataje u prvom poluvremenu, rezultat je nakon prvih 45 minuta ostao  0:0. U nastavku, pak, rastrčani domaćin najprije je preko Maružina nakon odlične asistencije Tankovića poveo 1:0 da bi pet minuta nakon toga centaršut Mataje iz kornera u labinsku mrežu smjestio Funčić.

Tračak nade gostiju u povoljniji rezultat dao je Macan, čini se iz evidentnog zaleđa, no stvari su na svoje mjesto za zasluženu pobjedu domaćina stavili najprije Đonlić nakon asistencije Ćosića, a na krajukraju i Cvijetić iz najstrože kazne.

Rovinjcima slijede dva dana odmora, a slijedeći ogledni susret je u srijedu protiv austrijskog ligaša.

Rovinj: Denić, Marinović, Budicin, Hasanbegović, Funčić, Tanković, Pamić, Maružin, Matošević, Mataja (Kazalac, Ćosić, Perković, Stojanov, Đonlić, Belli)