Seniori poraženi od Medulina

Napisao/la  Datum: 24.01.2016.
Seniori Rovinja u dosta izmjenjenom sastavu odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu u kojoj su poraženi od gostiju iz Medulina rezultatom 2:1.

U dinamičnoj utakmici na Valbruni, Medulin je iskoristio dvije od svoje četiri izrazite prigode i preko Šafradina i Jadreška nakon 55 minuta igre vodio 2:0 a da Rovinjci nisu opasnije ugrozili vrata gostiju.

Ipak, posljednjih 30 minuta domaći se bude, no prilike Mataje, Matoševića i Maružina ostaju nerealizirane a jedino je Perković na asistenciju Maružina ublažio poraz.

Slijedeći ispit Rovinjce čeka u subotu, od 17,00 kada na Valbrunu stiže labinski Rudar.

Rovinj: Peruško, Stojanov, Sošić, Perković, Funčić, Mihajlović, Belli, Matošević, Kazalac, Đomlić (Kazalac, Budicin, Lovrić, Špiranac, Maružin, Cvijetić, Šverko, Mataja).

Medulin 1921: Radolović, Bračak, Matejčić, Lekaj P, Pejčić, Simeunović, Šafradin, Kadri, Babić, Jadreško, Krijan. (Lekaj V., Bubić)