Seniori sa Istrom 1961 odigrali prvu pripremnu utakmicu

Napisao/la  Datum: 21.01.2016.
Prilično dobro izdanje pulskog prvoligaša uz podosta individualnih pogrešaka Rovinjaca rezultiralo je pobjedom Puljana od 5:1 u  prvom pripremnom susretu naših seniora.

Poveli su gosti pogotkom Strike nakon brzo izvedenog udarca sa strane a vodstvo je poduplao Repić nakon povratne lopte. Do poluvremena najljepši trenutak susreta kada Mihajlović skida paučinu iz gola Puljana i smanjuje na 2:1.

U nastavku dosta promjena kod Rovinja i odmah u prvih sedam minuta dva pogotka najboljeg pulskog igrača Bouhne koji je rezultatski riješio utakmicu. Tek se tada bude domaći i kombiniraju na gostujućoj polovici no bez pogotka. Baš suprotno, dvadesetak minuta prije kraja Ljubanović postavlja konačnih i zasluženih 5:1.

Rovinj u nedjelju s početkom u 14,0: igra na Valbruni protiv Medulina 1921

Rovinj: Denić, Budicin, Marinović, Hasanbegović, Pamić, Mihajlović, Maružin, Tanković, L. Matošević, Perković, Špiranac. Još su igrali: Peruško, Abuselyana, Kazalac, Stojanov, Belli, Mataja, Sošić, Đonlić, Lovrić, Cvijetić.