Uvjerljivo slavlje seniora na Valbruni

Napisao/la  Datum: 07.11.2015.
Sunčana subota na Valbruni donijela je Kanarincima nova, vrlo važna tri boda u 4:2 pobjedi nad Otočcem.

Krenuli su seniori fantastično u utakmicu i na krilima danas najboljeg igrača, Damira Kazalca, nakon samo pola sata došli do visoke prednosti od 3:0.

Najprije je Kazalac izborio jedanaesterac kojega je realizirao Adrian Pamić, a nakon toga je okončao golovima dvije odlične akcije kada su mu asistirali, najprije Abuselyana Nuridin a nakon toga i Marko Vujičić. Činilo se tada da je utakmica gotova...

No, dvije neopreznosti umalo su bile kobne za Rovinjce. Najprije je zaspalu obranu iznenadio Burić krajem prvog dijela a u desetoj minuti nastavka i Čurčić koji je vratio neizvjesnost. No, srećom za domaće kratko je trajala.

Omar Abuselyana, par minuta nakon ulaska u igru, iznudio je još jedan jednanesterac i sam ga realizirao.

Dalo je to krila Rovinjcima pa je do kraja gostujući vratar izvadio teške udarce Hasanbegovića, Tankovića i Pamića.

Vrijedi istaknuti i odličnih, prvih 25 seniorskih minuta još jedne velike nade domaćina, 16-godišnjeg Luke Matoševića koji je unosio pomutnju gostujućoj obrani.

Rovinj: Denić, Abuselyana N., Budicin, Hasanbegović, Vujičić, Pamić, Funčić, Mihajlović (Belli), Tanković, Kazalac (Abuselyana O.), Maružin (Matošević)