Poraz seniora u gostima

Napisao/la  Datum: 27.09.2015.

U odigranoj utakmici 6. kola MŽNL-a, seniori Rovinja poraženi su na gostovanju u Hreljinu od ekipe Naprijed rezultatom 2:1. U utakmici bez velikih šansi, Naprijed je iskoristio dvije polusituacije i uzeo ponuđeno.

U 25. minuti utakmice, nakon centaršuta iz slobodnog udarca nitko u rovinjskoj obrani nije reagirao na jednu "svijeću" i domaćin je poveo golom Tonkovića. Odmah u slijedećem napadu vraćamo se eurogolom Pamića, ali u zadnjoj minuti prvog poluvremena nakon "flipera" u kaznenom prostoru domaći opet prelaze u vodstvo i postavljaju konačan rezultat 2:1.

U nastavku Rovinj je opet dominantnija ekipa ali udarce Funčića, Tankovića i Pamića brani domaći vratar koji je zaključao svoj gol za pobjedu domaćina 2:1.

U subotu na Valbrunu stiže petoplasirana Funtana.

Rovinj: Denić-Abuselyana N., Budicin, Hasanbegović, Perković-Funčić, Tanković (Kazalac)-Pamić, Belli, Maružin (Mihajlović)-Mataja (Abuselyana O.)