Belli, Kazalac i Maružin za pobjedu Rovinja

Napisao/la  Datum: 20.09.2015.

Nogometaši Rovinja upisali su vrlo važnu 3:1 pobjedu u odigranom 5. kolu Međužupanijske nogometne lige u kojem su Kanarinci na Valbruni ugostili Nehaj.

Iako su žuto-plavi prvo poluvrijeme dominirali i poveli golom Bellia iz slobodnog udarca te stvorili još nekoliko poluprilika, u nastavku su gosti ulaskom Pečanića bacili sve karte u napad i prijetili golu Denića te bili izuzetno opasan protivnik.

Jednu od takvih prigoda realizirao je Pečanić i poravnao te doveo goste na korak do pozitivnog rezultata.

No, da to ne bude tako pobrinuo se najprije pet minuta prije kraja susreta najmlađi igrač na terenu, 16-godišnji Damir Kazalac koji je rutinski pospremio ispod najstarijeg igrača na terenu, gostujućeg vratara Baričevića, odličnu asistenciju Bellia za 2:1.

Igor Belli asistent je i kod trećeg gola, a egzekutor je još jedan od izdanaka Rovinjske škole nogometa, Loren Maružin koji sa sedam metara iskosa pogađa daljnji kut senjskih vratiju.

Rovinj: Denić - Vujičić, Budicin, Hasanbegović, Perković - Funčić, Pamić (Kazalac), Tanković - Mataja (Maružin), Belli, Abuselyana O. (Stojanov)