Seniori u Rijeci minimalno poraženi

Napisao/la  Datum: 16.09.2015.

Minimalnom pobjedom od 1:0 Grobničan je svladao Rovinj u derbiju kola. Rovinjci su utakmicu odlično otvorili i u prvih dvadesetak minuta nisu dozvolili domaćinu da stvori izrazitu priliku.

Do polovice poluvremena igralo se bez nekih velikih prigoda a onda iz jedne kontre domaćin bježi i postiže pogodak, pokazalo se dovoljan za trobod. U nastavku susreta prvih 15-ak minuta domaći su u navrata prijetili ponajviše preko Pilčića i Conjara ali su ili bili neprecizni ili je Denić bio siguran.

Završnih dvadesetak minuta u potpunosti je pripalo Rovinjcima ali Belli, Perković i Abuselyana Omar nisu bili dovoljno koncentrirani u presudnim trenucima.

U subotu na Valbrunu stiže Nehaj, utakmica započinje u 16:30 sati.

Rovinj: Denić-Abuselyana N., Budicin, Hasanbegović, Perković-Funčić-Kazalac (Mataja), Pamić (Vujičić), Tanković, Maružin (Abuselyana O.) - Belli