Seniori na Valbruni slavili protiv Orijenta

Napisao/la  Datum: 13.09.2015.

U odigranom trećem kolu MŽNL-a, Kanarinci su na Valbruni slavili nad Orijentom rezultatom 3:1, ovo je ujedno bila prva pobjeda nakon dva neodlučena susreta protiv Vinodola i Buja. Prvo poluvrijeme nije donijelo ništa značajnog unatoč pritisku plavo-žutih i na odmor se otišlo bez pogodaka.

Nastavak je bio sadržajniji. Gostujući je pogodak u 55-oj minuti potpuno mobilizirao "žute" koji su nakon vodstva gostiju uz dobru igru, pokazali još nešto važnije, karakter.

Ni trenutka nisu posustali pa ih je takav pristup na kraju nagradio, najprije izjednačenjem iz najstrože kazne preko Omara Abuselyane, a nakon toga i uz dva pogotka Igora Bellia na asistenciju Perkovića i Tankovića za konačnih 3:1.

Rovinj: Denić-Abuselyana N, Budicin, Hasanbegović, Perković-Funčić, Pamić (Abuselyana O.), Belli-Marinović (Tanković), Mataja (Kazalac), Maružin