Seniori i nakon sedam utakmica bez poraza

Napisao/la  Datum: 16.08.2015.

Na rovinjskoj Valbruni odigrana je još jedna prijateljska utakmica uoči početka nove sezone. Golom Damira Kazalca koji je u prvom dijelu prvog poluvremena pogodio mrežu Porečana naši su dečki otvorili još jednu dobru pripremnu utakmicu, već sedmu u nizu u kojoj nisu osjetili poraz. No, ipak do kraja poluvremena Jadran poravnava preko Kepčije.

U nastavku Tanković ponovno dovodi "žute" u vodstvo nakon asistencije Ekpokija, a onda u nekoliko navrata iz kontri propuštamo ostvariti uvjerljivu pobjedu. U samoj završnici susjedi iz Poreča poravnavaju preko Dujanića na konačnih 2:2

Rovinj: Denić - N.Abuselyana, Vujičić, Hasanbegović, Perković - Funčić, Tanković - Kazalac, Belli, Maružin - Mataja (Peruško, Šverko, Budicin, Marić, Stojanov, Mihajlović, Matošević, Đomlić, Ekpoki)