Seniori nastavljaju sa pobjedama

Napisao/la  Datum: 09.08.2015.

Dvostruki program ovog vikenda "žuti" sa Valbrune započeli su pobjedom. Ovog puta Funtana je bila suparnik koji je nakon 90 minuta priznao domaćinu premoć.

Iako smo prilično loše ušli u susret, kako je vrijeme odmicalo zagospodarili smo terenom. I baš je našu neorganiziranost iskoristio Rovinjež u dresu Funtane, Bojan Gjurcinoski i doveo goste u vodstvo.

Greda Bellia bila je uvertira u bolje minute pa je tako do poluvremena Maružin izjednačio uz pomoć gostujućeg bloka a Mataja doveo Rovinj u vodstvo nakon prekrasne akcije i asistencije Pamića.

U nastavku Belli je još jednom asistirao Maružinu koji je postavio konačan rezultat 3:1.

Nedjelja nam nosi susret protiv Velog Vrha s početkom u 20,00

Rovinj: Peruško - Vujičić, Hasanbegović, Budicin, Marić - Funčić, Tanković - Pamić, Belli, Maružin - Mataja. Još su igrali: Tošeski, Androšić, L. Matošević, I. Matošević, Mihajlović, Stojanov, Perković