Vinodol - Rovinj 2:1

Napisao/la  Datum: 17.05.2015.

U podosta nervoznoj utakmici, s čak sedam žutih kartona, nogometaši Vinodola slavili su protiv naših kanarinaca rezultatom 2:1.

Poveli su Rovinježi u šestoj minuti nakon što je Lleshdedaj prošao od centra do šesnaesterca kao „vjetar“, a onda ubacio za Agrona Barlecaja koji pogađa nebranjeni dio mreže za 0:1. Nakon toga se istaknuo Starčić u 25. minuti kada je obranio matnu situaciju Šmitu, a poravnanje je stiglo u 39. minuti uslijed velike nesreće Androšića kojeg je lopta pogodila dvaput u istom napadu, drugi put otišla je u gol za 1:1. Pogodak odluke postigao je u nastavku Toni Petrinović. Igrala se 64. minuta kada su se gotovo svi gostujući igrači „zbili“ u šesnaesterac kod jednog prekida, a na odbijenu loptu na vrh šesnaesterca natrčao je domaći napadač i „zakucao“ je iza Starčića za konačnih 2:1. (Istrasport.eu)