Veliko slavlje seniora u Viškovu

Napisao/la  Datum: 26.04.2015.

Pravo malo čudo izveli su naši seniori na teškom gostovanju u Viškovu kod ekipe Halubjana. Pred 200-injak domaćih navijača rovinjski su nogometaši, uz neigranje kapetana Agrona Barlecaja, stigli do vrlo važne pobjede (0:1) protiv drugoplasiranih nogometaša Halubjana.

Kanarinci su se od samog početka utakmice postavili na terenu ne dopuštajući domaćim nogometašima da neometano prijete vratima Rovinja pritom stvarajući i nekoliko dobrih polukontri. Iako su mnogi mislili kako će se na odmor otići vodstvom domaćina ili najmanje neodlučeno, tako nije mislio naš Omar Abuselyana koji je u 43. minuti pobjegao obrani, ušao u šesnaesterac i ljevicom pogodio za vodstvo a kasnije i pobjedu Rovinja 1:0.

Pri kraju utakmice, točnije u 87. minuti pri doskoku, teško je ozlijeđen domaći nogometaš Željko Pinjuh kojem je, kasnijim pregledom, utvrđen unutarnji prijelom potkoljenice. U ime Kluba, Pinjuhu želimo brz oporavak.