Pazinjani odnijeli tri boda sa Valbrune

Napisao/la  Datum: 18.04.2015.

Sivi oblaci i kišno vrijeme zavladali su Valbrunom u subotnjoj utakmici 23. kola MŽNL-i u kojem su seniori Rovinja ugostili nogometaše Pazinke koji se nalaze na posljednjem mjestu ljestvice. Unatoč nadi i optimizmu za nova tri boda, žuto-plavi poraženi su minimalnim rezultatom 1:0.

Tko zna kakav bi bio nastavak utakmice da je sudac Pejkunović sredinom prvog poluvremena dosudio kazneni udarac na kapetanu Agronu Barlecaju koji jedino što je dobio jest žuti karton.

U drugom djelu Rovinjci kreću agresivno stvarajući, preko Maružina, Lleshdedaja i Barlecaja brojne izgledne prilike na gol Pazinke no bez uspjeha. Kako to inače biva ako ne zabiješ onda primiš, tako je Pinčan nakon kornera u 66. minuti uspio matirati sjajnog rovinjskog vratara Starčića koji je u više navrata spašavao 100-otne šanse gostiju.

Do kraja utakmice imali su Kanarinci još tri izgledne prilike koji su zaprijetili preko Ekpokija, Lleshdedaja i Barlecaja no rezultat se do kraja susreta nije mijenjao. Idući vikend seniori putuju na teško gostovanje kod drugoplasirane ekipe Halubjana.