Seniori spremni za nastavak natjecanja

Napisao/la  Datum: 26.02.2015.

Nakon gotovo tromjesečne natjecateljske stanke, ovog vikenda rovinjski nogometaši nastavljaju sa odigravanjem redovnih utakmica u sklopu Međužupanijske nogometne lige.

U zimskom pripremnom periodu, igrači trenera Marijana Kesića odradili su brojne treninge i prijateljske utakmice kako bi što spremniji dočekali Proljeće. U rovinjsko jato vratio se igrač Valentin Lleshdedaj dok je klub također pojačao i Igor Ivanovic.

Klub su napustili Manuel Novoselić i Omar Abuselyana dok će prvu utakmicu u nastavku sezone, zbog ozljede, propustiti i kapetan Leandro Budicin.

U prvoj utakmici u nastavku natjecanja, Rovinjci gostuju u Labinu kod ekipe Rudara od kojih su žuto-plavi u prvoj utakmici izgubili rezultatom 3:2.

Trener Kesić optimistično dočekuje subotnju utakmicu. ''U Labin idemo na pobjedu s ciljem da se kući vratimo sa sva tri boda ili najmanje sa jednim, to smo u prvoj utakmici pokazali da zaista i možemo.''

Prva utakmica proljetnog djela natjecanja na rasporedu je ove subote od 14 sati u Labinu.