Seniori kreću sa pripremama za proljetni dio natjecanja

Napisao/la  Datum: 14.01.2016.

Nakon mjesec dana pauze i odmaranja od prvog djela natjecanja, trener seniora Zoran Peruško u ponedjeljak 18. siječnja okupit će seniore na prvom ovogodišnjem treningu.

Na prvom treningu pojaviti će se 25 igrača i tri vratara. U odnosu na prvi dio sezone, veseli činjenica kako Klub nitko nije napustio a u Klub je stigao Neven Špiranac koji je završio svoju austrijsku epizodu te će svojim iskustvom, znanjem ali i ostalim kvalitetama zasigurno biti veliko pojačanje na proljeće. Ujedno, nakon godinu dana pauze zbog ozljede vraća se i Luka Sošić, kao i Danijel Ćosić koji je pauzirao ove jeseni.

U pripremnom razdoblju dogovoreno je ukupno 7 prijateljskih utakmica a prvi ispit je već u četvrtak 21. siječnja kada na Valbrunu dolazi Istra 1961.

IGRAČKI KADAR

Vratari: Mladen Denić, Filip Peruško, Dario Kazalac

Obrambeni: Nuridin Abuselyana, Leandro Budicin, Valter Androšić, Luka Sošić, Manuel Perković, Leonard Šverko, Filip Marić, Marko Vujičić

Vezni: Matija Funčić, Igor Belli, Doni Tanković, David Mihajlović, Siniša Stojanov, Adrian Pamić, Ivan Blažević, Filip Marinović, Mario Tanushi