Seniori započeli sa pripremama za novu sezonu

Napisao/la  Datum: 20.07.2015.

Nešto više od mjesec dana prije službenog početka nove Međužupanijske nogometne lige, trener Rovinja Zoran Peruško ovog je ponedjeljka na rovinjskoj Valbruni okupio ekipu s kojom ove sezone namjerava napasti vrh ljestvice.

Seniore su na samom početku pozdravili članovi Uprave predvođeni predsjednikom Davidom Modušanom te sam trener Zoran Peruško koji je rekao kako kroz čitavu sezonu od svojih igrača očekuje, u pozitivnom smislu, povišene tenzije i agresivnost.

Klub u novoj sezoni računa na ukupno 31 igrača od čega se na prvoj prozivci okupilo ukupno njih 23 dok su ostali bili spriječeni zbog poslovnih obaveza.

Čak osmero novih igrača sletjelo je u rovinjsko jato: Adnan Hasanbegović iz NK Medulina, David Mataja (NK Veli Vrh), David Bliznac (Croatia-Đakovo), Igor Belli (Pula ICI), Marko Vujičić (Istra 1961), Matija Funčić (NK Vrsar), Ivan Matošević te povratnik Adrian Pamić.

Trener Peruško do prvog kola koje je na rasporedu 29. kolovoza ima u planu realizirati 29 treninga te desetak prijateljskih utakmica.