Kanarinci, roštilj i derbi utakmica ove subote na Valbruni

Napisao/la  Datum: 05.06.2015.

Nakon 29 odigranih utakmica i 37 osvojena boda, sve je spremno za posljednju utakmicu sezone Međužupanijske nogometne lige koja će se odigrati ove subote od 17:30 sati na Valbruni.

U goste Kanarincima stižu susjedi iz Poreča, nogometaši Jadrana i sigurni smo da će u posljednjoj utakmici sezone svi dati svoj maksimum kako bi na najbolji mogući način okončali ovogodišnje natjecanje.

Osim utakmice seniora, subota je rezervirana za druženje članova, igrača i simpatizera Kluba. Tako će svoje svoje nogometne majstorije od 15 sati pokazati članovi omladinskog pogona a ovo je još jedna prilika da svi zajedno nazdrave još jednoj uspješno odrađenoj sezoni.

Uz igru, roštilj i derbi utakmicu Rovinja i Jadrana sve je spremno za još jedan lijepi provod na Valbruni.