Barbieri osvojili Zimsku malonogometnu ligu

Napisao/la  Datum: 01.02.2015.
Tomislav Šverko Tomislav Šverko

U ispunjenoj dvorani Valbruna ove je nedjelje odigrana sama završnica Zimske malonogometne lige. Nakon više od dva mjeseca natjecanja u finalu su snage odmjerili ekipa Barbiera i Ruvignisi Dream projecta koji su od samog početka susreta pokazali da se zasluženo nalaze među najboljima.

U utakmici sa puno sjajnih poteza i uigranosti na odmor se otišlo rezultatom 0:0. U drugom poluvremenu obje ekipe ubacuju u brzinu više što je rezultiralo brojnim kontrama i polukontrama. Jednu takvu iskoristio je Androšić za vodstvo 1:0. Za izjednačenje se nije trebalo dugo čekati, Grahovac je sjajnim pogotkom izjednačio na 1:1, no neumorni Androšić lijepim golom vraća vodstvo Barbierima za 2:1.

Tri minute prije kraja susreta, Ruvignisi mijenjaju golmana i ubacuju petog igrača kako bi pokušali izjednačiti i izboriti produžetke no to im nije pošlo za rukom, u ovom slučaju za nogom, već su poraženi sa konačnih 3:1.

JOVANOTTY PRINČEVI TREĆI

U utakmici za treće mjesto, nogometaši Jovanotty Prinčevi uvjerljivo su slavili nad Batelom rezultatom 11:3. Sjajni nogometaš Jovanotty Prinčeva, Valentin Lleshdedaj postigao je ukupno 7 pogodka te je ujedno proglašen za najboljeg igrača turnira. Titulu najboljeg golmana odnio je Alex Terlević dok je najbolji strijelac turnira sa ukupno 23 postignuta pogodka igrač Gauchosa, Loren Maružin.

Nagradu za fair play osvojila je ekipa Sošića.