Juniori u travnju odlaze na prestižan turnir u Barcelonu

Napisao/la  Datum: 27.11.2014.

 

U organizaciji Nogometnog kluba Rovinj, juniori našeg kluba od 01. do 07. travnja 2015. godine nastupaju na jednom od najprestižnijih svjetskih turnira za mlađe kategorije na kojem će uz boje našeg kluba, nastupati još 180 nogometnih ekipa iz cijelog svijeta, riječ o 21. izdanju turnira Copa Santa.

Boje Kluba a samim time Grada i Istarske županije, predstavljat će juniorska ekipa koja već dugi niz godina bilježi odlične rezultate, a dovoljno govori i podatak kako je ova generacija nastupala i u četvrtfinalu Kupa Hrvatske a trenutno se nalaze na diobi prvog mjesta prvenstvene ljestvice.

Ovaj prestižni turnir prava je prilika da se žuto-plavi predstave u najboljem svijetlu i da se nastupom u Barceloni na najbolji način oproste od juniorske selekcije.