Slavlje kadeta i mlađih pionira, U11 putuju u Varaždin

Napisao/la  Datum: 22.02.2018.

Brojne prijateljske utakmice odigrali su ovog tjedna mlađe kategorije našeg Kluba.

Kadeti su u prijateljskoj utakmici sa dva gola Dimoskog i jednog Lopandića i Črnje pobjedili slovensku ekipu Tržič točnije juniore slovenske ekipe rezultatom 4:3. Protiv istog protivnika igrali su i mlađi pioniri koji su uvjerljivo slavili nad vršnjacima iz Slovenije rezultatom 11:1.

Hat trick postigao je Šerifović, po dva gola dodali Su Jurić, Pranjić i Šćira dok su zabijali još i Žgomba te Matošević.

U-11 KANARINCI OVOG VIKENDA U VARAŽDINU

Sa prijateljskim pripremnim utakmicama ovog vikenda nastavljaju i U11 Kanarinci točnije čak dvije ekipe Rovinja koji će ovog vikenda nastupati na jakom Arena Varaaždin Bubmar Kupu u organizaciji Nogometnog kluba Varteks.