Odličan vikend za Kanarince i uvjerljive pobjede juniora i pionira

Napisao/la  Datum: 27.03.2017.
Pioniri i mlađi pioniri gostovali kod nogometaša Opatije Pioniri i mlađi pioniri gostovali kod nogometaša Opatije

Brojne utakmice odigrale su ovog vikenda mlađe kategorije Nogometnog kluba Rovinj.

Mlađi pioniri i pioniri ovog su vikenda u sklopu redovnog kola gostovali kod nogometaša Opatije u kojima su, u obje utakmice pobjedili svoje vršnjake. Mlađi pioniri slavili su rezultatom 2;0 dok su pioniri pogocima Fola, Rože i Perje pobjedili rezultatom 3:1.

Juniori i kadeti na Valbruni su ugostili nogometaši Pomorca. Kadeti su poraženi rezultatom 3:1 dok su juniori uvjerljivo slavili sa 4:1 a pogotke za žuto-plave postigli su Leonard Šverko, Luka Matošević, Matej Klarić i Damir Kazalac. Ovog su vikenda bili aktivni i oni najmlađi natjecatelji Kluba, U11 Kanarinici poraženi su u Žminju rezultatom 5:1 dok su U9 Kanarinici slavili protiv Moele i Mladosti iz Umaga.

JUNIORI: ROVINJ-POMORAC 1921 4:1 (Šverko Leonard, Matošević Luka, Klarić Matej, Kazalac Damir)

KADETI: ROVINJ-POMORAC 1921 1:3 (Karlović Matej)

ML.PIONIRI: OPATIJA-ROVINJ 0:2 (Šćira David, Šefirović Niko)

PIONIRI: OPATIJA-ROVINJ 1:3 (Folo Manuel,Roža Erik,Perja Gabriel)