Pobjede kadeta i juniora: Hat-trick Kazalca i Matoševića

Napisao/la  Datum: 26.04.2015.

U odigranim utakmicama 14. kola kadetske i juniorske lige, rovinjski kanarinci stigli su do važnih pobjeda protiv nogometaša Novigrada.

U prvoj utakmici, kadeti su na krilima raspoloženih Damira Kazalca i Luke Matoševića koji su postigli hat-trick, pokazali pravu nogometnu rapsodiju. Od samog početka susreta žuto-plavi su kontrolirali igru i u više navrata pokazali nogometna umijeća odigravajući loptu od noge do noge. Odlična igra kadeta rezultirala je uvjerljivom pobjedom nad Novigradom rezultatom 6:2.

JUNIORI SLAVILI 2:1

Osjetno oslabljeni neigranjem Mihajlovića, Miloševića, Marinovića i Đonlića juniori su uz pomoć kadeta i pionira, odigrali utakmicu 14. kola u kojoj su slavili nad Novigradom 2:1. Loš ulazak u utakmicu rezultiralo je pogotkom gostiju već u 5. minuti susreta. Žuto-plavi pokušavaju dugim loptama na Maružina zaprijetiti vratima gostiju, no tom im u prvom djelu nije polaziilo za nogom, tim više jer se već nakon 15 minuta utakmice ozlijedio Jurički a trener Kukuruzović nije imao izmjena što je rezultiralo činjenicom da su juniori gotovo cijelu utakmicu odigrali sa igračem manje.

Da sreća prati hrabre pokazalo se točnim u 50. minuti kada gosti sami sebi zabijaju za izjednačenje a pobjedu Rovinju u 72. minuti susreta donosi Daniel Ćosić pogotkom u bliži kut gostujućeg vratara. Juniori i dalje, nakon 14 odigranih utakmica drže prvo mjesto sa tri boda prednosti ispred porečkog Jadrana.