Kadeti i juniori podjelili bodove u Labinu

Napisao/la  Datum: 15.04.2015.

Zbog seniorske prijateljske utakmice sa Hajdukom odgođene su utakmice kadeta i juniora koje su se trebale odigrati za vikend. Zaostalu utakmicu 12. kola odigrali su ove srijede kadeti i juniori Rovinja koji su gostovali u Labinu kod ekipe Rudara.

U prvoj utakmici  kadeti su uz puno dobrih prilika i šansi na gol, remizirali sa labinskim vršnjacima rezultatom 1:1 a jedini pogodak za žuto-plave kanarince postigao je Damir Kazalac.

Gotovo sve do kraja juniorske utakmice mislilo se da će utakmica domaćina i naših rovinjskih juniora završiti bez pogodaka no tada se u 89. minuti ukazao naš Filip Marinović koji je donio šok Labinjanima za vodstvo i mnogi su mislili pobjedu Rovinja od 1:0, no tek minutu nakon što se krenulo sa centra domaći nogometaši postižu gol koji im je donio izjednačenje i podjelu bodova.