Odlična utakmica juniora! Perković i Kazalac za nova tri boda

Napisao/la  Datum: 02.04.2015.

Odličnu utakmicu sa punom stopostotnih prilika odigrali su juniori Rovinja protiv Istre 1961 u zaostaloj utakmici juniorske lige. Od samog početka utakmice Rovinjci su prijetili gostujućim vratima i stvarali prilike koji su ili završile pored gola ili ih je vratar Istre 1961 obranio.

Kako to već biva, ako ne iskoristiš brojne prilike onda gol primiš iz protunapada. Na samom kraju prvovg poluvremena, nakon jedne izguljene lopte Rovinja, pulski nogometaši ušli su u šesnaesterac gdje je srušen gostujući igrač što je Has iskoristio i doveo Istru u vodstvo od 1:0.

U drugom djelu utakmice nastavlja se agresivnost rovinjskih juniora koji i dalje prijete gostujućim vratima stvarajući brojne prilike. Pritisak se isplatio u 75 minuti kada Perković također iz kaznenog udarca dovodi utakmicu u egal.

Kada se mislilo da će Rovinjci i Puležani podjeliti bodove, u 88. minuti utakmice ukazao sa Kazalac koji je donio vrlo važnu pobjedu Rovinju.