IZABRANA NOVA UPRAVA U rad kluba vratili su se oni koji su ga i stvarali

Napisao/la :Igor Franković // Petak, 07 Veljača 2020 11:45

U četvrtak, 7. veljače odrađen je prvi radni sastanak novoformirane uprave NK Rovinja.

Nakon što je u prosincu predsjednik kluba, David Modrušan najavio odlazak sa pozicije predsjednika, u kuloarima bliskim klubu dogodila se prava mobilizacija.

Ono što je Modrušan priželjkivao od samog početka njegovog mandata desilo se sada: u radu kluba su se uključili ljudi koji su sudjelovali u stvaranju njegove povijesti i koje su svi zaljubljenici rovinjskog nogometa priželjekivano očekivali na rukovodećim pozicijama kluba.

Radi se o ljudima koji su svoju afirmaciju u društvu stekli kao vrsni sportaši, sportski djelatnici i treneri.

Dogovorno su, svi sudionici ove priče, dali podršku Modrušanu i odlučili otvoriti  novo poglavlje povijesti kluba. Puno posla očekuje novu upravu, no, sudeći po entuzijazmu, iskustvu i stručnosti sigurni smo da će uspjeti u svojoj namjeri da klubu daju jedan novi konotat pogotovo što se tiče logističke organizacije, valorizacije potencijala omladinskog pogona i kontinuiteta u rezultatu seniorske momčadi.

Sastav uprave:

tz.png

rovinjsport logo

Tablica prvenstva

RB.: EKIPA: POR.: BODOVI:
Opatija 12 27
Grobničan 13 26